RESTAURACE

Na objednání


RESTAURACE FUNGUJE POUZE PRO UBYTOVANÉ HOSTY


Snídaně
Snídaně připravujeme formou teplého i studeného bufetu. K dispozici jsou Automaty na kávu i na ovocné 100% džusy od firmy NEKTAR NATURA k neomezené konzumaci nápojů. Standartem je pro nás výběr z kvalitních uzenin a sýrů, 4 druhy cereálií, bílé jogurty, mléko, výběr z čerstvé zeleniny a ovoce. K dispozici je toustovač na čerstvý toustový chléb a samozřejmě výběr z čerstvého bílého a celozrnného pečiva. Na našem bufetu samozřejmě nechybí ani sladké pečivo naší domácí výroby jako je bábovka, štrůdl, vánočka nebo buchty v mnoha podobách. Nabídku teplého bufetu pravidelně obměňujeme. Můžete se těšit na míchaná vajíčka na másle, vaječné omeletky, volská oka, párečky, grilovanou slaninu nebo i domácí lívance.

Dospělý 185,- Kč
Dítě do 12 let 115,- Kč

(ceny platné od 1. 5. 2024)

Studené nápoje
Moderní samoobslužný automat od firmy NEKTAR NATURA Vám nabídne 2 druhy ovocných džusů a fitrovanou vodu. Všechny džusy jsou nedoslazovány a se 100% podílem ovocné složky. Veškeré nápoje jsou chlazeny na optimální teplotu tak, aby jste si je mohli náležitě vychutnat. V současné době nabízíme 100% džusy – pomeranč, jablko a mango s dužinou.
Káva a teplé nápoje
Moderní samoobslužný Kávovar na zrnkovou kávu od firmy NEKTAR NATURA Vám nabídne 5 druhů kávy, horkou čokoládu a horkou vodu na přípravu čajů. Kávovar splňuje nejvyšší nároky co se týče přípravy kávy od jemného nastavení mlýnku až po nastavení intenzitu presu pomleté kávy a tlaku vody. Kávovar plníme velice kvalitní zrnkovou kávou MONTE ze směsí Arabiky a Robusty z Chorvatské rodinné pražírny, což jistě po prvním doušku poznáte a náležitě oceníte.
Obědy
Obědy připravujeme z polévky a výběru dvou jídel, dvou příloh včetně čerstvě připraveného salátu a dezertu. Lze si samozřejmě domluvit i jednotné jídlo. Při skupinových rezervacích je možné si předem domluvit nabídku jídel tak, aby Vám vše vyhovovalo dle Vaší chuti.
Obědy je možné objednat pouze pro skupiny od 20-ti lidí jen po předchozí domluvě.

Dospělý 260,- Kč
Dítě do 12 let 160,- Kč

(ceny platné od 1. 9. 2023)Večeře
Večeře připravujeme z polévky a výběru dvou jídel, dvou příloh včetně čerstvě připraveného salátu a dezertu. Lze si samozřejmě domluvit i jednotné jídlo. Při skupinových rezervacích je možné si předem domluvit nabídku jídel tak, aby Vám vše vyhovovalo dle Vaší chuti.

Dospělý 260,- Kč
Dítě do 12 let 160,- Kč

(ceny platné od 1. 9. 2023)Programy je možné objednat pouze pro skupiny od 20-ti lidí jen po předchozí domluvě.
(ceny platné od 1. 9. 2023)
Program ALL INCLUSSIVE / ALL INCLUSSIVE +
Program ALL INCLUSSIVE obsahuje snídani,oběd a večeři v naší restauraci, včetně neomezené konzumace studených i teplých nápojů formou samoobslužných automatů na 100% džusy a zrnkovou kávu přes celý den.

920,- Kč

Program ALL INCLUSSIVE FIT+
Program ALL INCLUSSIVE FIT+ obsahuje snídani,oběd a večeři v naší restauraci formou bufetu, včetně neomezené konzumace studených i teplých nápojů formou samoobslužných automatů na 100% džusy a zrnkovou kávu přes celý den. Veškeré suroviny a jejich příprava je zaměřená a určená pro sportovce a jejich požadavky na speciální výživu.

1020,- Kč