RESTAURACE

Po celý denSnídaně
Snídaně připravujeme formou teplého i studeného bufetu. K dispozici jsou Automaty na kávu i na ovocné 100% džusy od firmy NEKTAR NATURA k neomezené konzumaci nápojů. Standartem je pro nás výběr z kvalitních uzenin a sýrů, 4 druhy cereálií, bílé i ovocné jogurty, plnotučné mléko, čerstvé pomazánky, výběr z čerstvé zeleniny a ovoce. K dispozici je toustovač na čerstvý toustový chléb a samozřejmě výběr z čerstvého bílého a celozrnného pečiva. Na našem bufetu samozřejmě nechybí ani sladké pečivo naší domácí výroby jako je bábovka, štrůdl, vánočka nebo buchty v mnoha podobách. Nabídku teplého bufetu pravidelně obměňujeme. Můžete se těšit na míchaná vajíčka na másle, vaječné omeletky, volská oka, párečky, grilovanou slaninu nebo i domácí lívance.

Dospělý 165,- Kč
Dítě do 12 let 110,- Kč

(ceny platné od 1. 4. 2023)

Studené nápoje
Moderní samoobslužný automat od firmy NEKTAR NATURA Vám nabídne 3 druhy ovocných džusů a fitrovanou vodu. Všechny džusy jsou nedoslazovány a se 100% podílem ovocné složky. Veškeré nápoje jsou chlazeny na optimální teplotu tak, aby jste si je mohli náležitě vychutnat. V současné době nabízíme 100% džusy – pomeranč, jablko a mango s dužinou.
Káva a teplé nápoje
Moderní samoobslužný Kávovar na zrnkovou kávu od firmy NEKTAR NATURA Vám nabídne 5 druhů kávy, horkou čokoládu a horkou vodu na přípravu čajů. Kávovar splňuje nejvyšší nároky co se týče přípravy kávy od jemného nastavení mlýnku až po nastavení intenzitu presu pomleté kávy a tlaku vody. Kávovar plníme velice kvalitní zrnkovou kávou MONTE ze směsí Arabiky a Robusty z Chorvatské rodinné pražírny, což jistě po prvním doušku poznáte a náležitě oceníte.
Obědy
Obědy připravujeme standartně formou bufetu, a to z polévky a výběru dvou jídel a dvou příloh včetně čerstvě připraveného salátu. Lze si samozřejmě domluvit i jednotné jídlo, které Vám formou obsluhy naservírujeme. Při skupinových rezervacích je možné si předem domluvit nabídku jídel tak, aby Vám vše vyhovovalo dle Vaší chuti.
Obědy je možné objednat pouze pro skupiny od 20-ti lidí jen po předchozí domluvě.

Dospělý 260,- Kč
Dítě do 12 let 160,- Kč

(ceny platné od 1. 4. 2023)Večeře
Večeře připravujeme standartně formou bufetu, a to z polévky a výběru dvou jídel a dvou příloh včetně čerstvě připraveného salátu. Lze si samozřejmě domluvit i jednotné jídlo, které Vám formou obsluhy naservírujeme. Při skupinových rezervacích je možné si předem domluvit nabídku jídel tak, aby Vám vše vyhovovalo dle Vaší chuti.

Dospělý 260,- Kč
Dítě do 12 let 160,- Kč

(ceny platné od 1. 4. 2023)Programy je možné objednat pouze pro skupiny od 20-ti lidí jen po předchozí domluvě.
(ceny platné od 1. 4. 2023)
Program ALL INCLUSSIVE / ALL INCLUSSIVE +
Program ALL INCLUSSIVE obsahuje snídani,oběd a večeři v naší restauraci, včetně neomezené konzumace studených i teplých nápojů formou samoobslužných automatů na 100% džusy a zrnkovou kávu přes celý den.

820,- Kč

Program ALL INCLUSSIVE FIT+
Program ALL INCLUSSIVE FIT+ obsahuje snídani,oběd a večeři v naší restauraci formou bufetu, včetně neomezené konzumace studených i teplých nápojů formou samoobslužných automatů na 100% džusy a zrnkovou kávu přes celý den. Veškeré suroviny a jejich příprava je zaměřená a určená pro sportovce a jejich požadavky na speciální výživu.

920,- Kč